Ataşehirde Bilgisayar hizmeti vermeye başladığımız 2010-2011 yılından önce, Bilişim sektörüne 2005-2006 yıllarında adım attık, bu yıldan itibaren arslan bilgisayar firmasının kurulum aşamasına kadar kendimizi bilgisayar konusunda geliştirmeye devam ettik, Arslan bilgisayar firmamız kurulduğu günden bugüne kadar, gerek laptop notebook,netbook,ultrabook tablet gibi taşına bilen, gereksede masaüstü bilgisayar, server ve ağ sistemleri tamir bakım onarım ve danışmanlık hizmeti olarak sizlere hizmet verdik ve devam ediyoruz.

Ataşehir Bilgisayar Tamiri olarak, notebook tamiri, masaüstü bilgisayar, monitör, tablet, ekran kartı, çip, dokunmatik, lcd panel gibi tamir işlemlerimiz devam etmektedir. Bunlar ile birlikte, toner dolum orjinal veya muadil satışımız bulunmaktadır.

Mevcut firmalarınızın internette bulunabilirliği konusunda vermiş olduğumuz hizmete durmaksızın devam etmekkteyiz, gerek web tasarım olsun gerekse google adwords ve facebook reklamları konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetlerle alakalı net ve detaylı bilgi edinmek için servis anlaşması yapmak ve en önemlisi kendimizi geliştirmek için şikayetlerinizide bizimle paylaşabileceğiniz 0532 573 56 36 veya 0216 471 77 87 no’lu telefon numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

hp notebook laptop tamiri, dell notebook laptop tamiri, compaq notebook laptop tamiri, asus notebook laptop tamiri, Ibm notebook laptop tamiri, sony notebook laptop tamiri, packerdbell notebook laptop tamiri, vestel notebook laptop tamiri, beko notebook laptop tamiri, msi notebook laptop tamiri, casper notebook laptop tamiri, exper notebook laptop tamiri, lenovo notebook laptop tamiri